Bayii Girişi

Faaliyet Alanlarımız

CCTV SİSTEMLER:

CCTV Kamera ve Kayıt Sistemleri alanında tüm dünyada teknoloji hızla gelişmekte, bu ürünler güvenlik amaçlı kullanımın yanı sıra çok değişik amaçlarla değişik projelerde kullanılmaktadır. Videofon Arge departmanı bu teknolojik gelişmeleri uluslararası sektörel basın ve yayın organlarını, fuarları, etkinlikleri takip ederek izlemekte ve bayiilerinin projelerinde yer almasını sağlamaktadır. Ayrıca teknoloji üretmek ve geliştirmek için çok ciddi yatırımlar yapan üreticililerin ve markaların temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmakta, bu firmaların teknolojik gelişimlerini seminerler düzenleyerek tanıtmaktadır.

CCTV alanındaki ürün gurupları farklı kullanım amaçları ile çok çeşitli ve değişik projelerde yer aldığından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Videofon her türlü proje ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere analog ve IP tabanlı CCTV sistemlerde JVC, Avtech IVS, Decode, CpCam, KPSec gibi birçok dünya markası ve üreticisinin temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır.    

HIRSIZ, YANGIN İHBAR, ÇEVRE GÜVENLİK, GİRİŞ KONTROL VE BİNA OTOMASYON SİSTEMLERİ:

Bu alanda dünya liderlerinden Paradox Canada firmasının Türkiye temsilcisi ve tek distribütörüdür. Paradox arge çalışmalarına ciddi yatırımlar yapan, yeni ileri teknolojilerin üretimine öncülük eden seçkin ve saygın bir dünya markasıdır.

Ürünleri her türlü değişik ölçek ve amaçlı projelere hitap edebilmektedir. Bu sistemler her türlü eski yeni iletişim teknolojileri ile kullanılabilmektedir. Telefon hattı, GSM, GPRS, SMS, internet, e-mail gibi iletişim araçları ile sistemler size alarm, arıza, giriş, çıkış v.s. gibi her türlü bilgiyi ulaştırabilmekte, sizinle haberleşmekte veya sizin sisteminizle aynı şekilde irtibat kurarak kullanma, gözleme, programlama gibi her türlü işlemi yapabilmenize olanak sağlamaktadır.

GÖRÜNTÜLÜ KAPI GİRİŞ VE ÇEVRE KONTROL SİSTEMLERİ:

Videofon Güvenlik Teknolojileri Görüntülü  Kapı Giriş Sistemlerinde uzun yıllara dayanan tecrübelerinin ürünü VPON Görüntülü Kapı Giriş ve Çevre Kontrol Sistemleri ile müşterilerinin hizmetindedir. Her ölçekteki projeye uygun profesyonel çözümler sunan VPON Görüntülü Kapı Giriş ve Çevre Kontrol Sistemleri; villa, müstakil ev ve işyerlerinde kullanabileceği gibi, çok konutlu apartmanlar veya çok konutlu sitelerde de etkin biçimde kullanılır.

VPON markası günümüz ihtiyaçlarını göz önüne alarak ürünlerini sürekli çağımız inşaat teknoloji ve sistemlerine göre geliştirmektedir. Örneğin çok girişli, içerisinde birçok villa, apartman, güvenlik kulübeleri, hizmetli daireleri bulunan sitelerde kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik mükemmel video/audio iletişim ve CCTV Kamera destekli çevre güvenliği sağlar.

Bunun yanı sıra VPON, kullanıcılarına bina girişlerinde diledikleri takdirde anahtar kullanımını gerektirmeyen yeni teknolojik çözüm alternatifleri sunar. Ayrıca, iç mekânlarda hırsız/yangın ihbar sistemini de içinde barındıran nitelikli, kompakt modelleri mevcuttur.

VPON markası için; ürün kalitesine verilen önem kadar, hizmet bütününü oluşturan montaj ve satış sonrası hizmet kalitesi de büyük önem taşımaktadır. Bu amaçla VPON ürünleri hakkında pazarlama, tanıtım, montaj desteği almak,  ürün sunum ve satış sonrası hizmet eğitimlerine katılmak isteyen bayilerimizin vpon.com.tr web adresini incelemeye ve bizlerle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

VPON; Görüntülü kapı telefonu, giriş kontrol, çevre ve iç mekân güvenliği konusunda istikrarlı kalite ve güvenilir ileri teknoloji çözüm ortağınızdır. VPON ile mükemmel güvenliğin ve iletişimin huzuru içerisinde keyifli bir yaşam dileriz. 

Canlı yayın

VideofonTube

İş Ortaklığı

Google+ Facebook Twitter Yotube Linkedin Blogger

Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Destek  |  Eğitim  |  İnsan Kaynakları  İletişim
Paradox
JVC
AVTECH

KDT

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2010 Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.
Tel.: 212 320 85 60 | info@videofon.com.tr
Videofon Güvenlik  Üyesidir.