Bayii Girişi

Ücretsiz Eğitim Seminerlerimiz Devam Ediyor…

Videofon Güvenlik Teknolojileri, bilim ve teknoloji alanındaki gelişmelere paralel olarak hızla gelişen sektörün en önemli yapı taşının eğitim olduğuna inanmaktadır. Ve bu bilinçle 24 yılı aşkın süredir güvenlik sektöründe edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimle sektöre eğitim seminerleri konusunda öncü olmuştur.
Eğitim seminerlerinin temel içeriği, iş ortaklarımıza ürünlerin anahtar teknik özelliklerini ve püf noktalarını öğreterek daha ekonomik sistemler oluşturmalarına yardımcı olmaktır. Ürünlerdeki yeni teknolojik gelişmelere ve iş ortaklarımızın talep ve ihtiyaçlarına göre güncellenen eğitim programları,  aynı zamanda montaj ve programla esnasında yapılabilecek hataları gidererek daha hızlı ve sorunsuz montaj yapmak için gerekli bilgilerin uygulamalı olarak gösterildiği bölümler içermektedir.

Satış & konfigürasyon oluşturma, montaj ve programlama konularında hazırlanan eğitim programları gelen talep doğrultusunda Cumartesi günleri 9.00 - 16.00 arasında Videofon Plaza 5. Kat Videofon Güvenlik Teknolojileri Eğitim Salonunda gerçekleştirilmektedir.

Videofon Güvenlik Teknolojileri İstanbul’da yaptığı eğitim seminerlerinin yanı sırada yurt çapında da çeşitli kurum ve kuruluşların çatısı altında yapılan organizasyonları desteklemekte, çeşitli illerde seminerler düzenlemektedir.
 

Katılan bayilerimizden gelen takdir ve tebrikler için buradan ayrıca teşekkür ederiz. İlk düzenleyeceğimiz eğitim seminerimizde sizleri de aramızda görmek dileğiyle…

Eğitim seminerlerimize katılmak isteyen bayilerimizin aşağıdaki formu doldurarak göndermesini rica ederiz.

Eğitim Talep formu

Eğitim Talep Formu
*Konu

*Firma Ünvanı
*Ad Soyad
Ünvan
*Eposta
*Telefon
GSM
*Katılacak Kişi Sayısı
Bilgi Düzeyiniz
Notunuz

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 »

Google+ Facebook Twitter Yotube Linkedin Blogger

Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Destek  |  Eğitim  |  İnsan Kaynakları  İletişim
Paradox
JVC
AVTECH

KDT

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2010 Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.
Tel.: 212 320 85 60 | info@videofon.com.tr