Bayii Girişi

ISAF 2017 BULUŞMAMIZ !

Elektronik sektöründeki 44 yıllık deneyimimiz ile ISAF2017 fuarını siz değerli iş ortaklarımızla birlikte başarı ile tamamladık. Bu vesile ile sizlerle bir araya gelip özlem giderdik, yeni ürünlerimizi tanıttık, fikir alış verişinde bulunduk, birbirini tanımayan yurdun dört bir tarafından gelen ziyaretçilerimizi tanıştırma fırsatı bulduk. 

Küçük ölçekli ofis-ev, işyeri konseptinden kurumsal bina, entegre tesisler, çevre güvenliği gibi uygulama alanlarına hitabeden sistemlerimiz ile ilgili son gelişmeleri sizlerle paylaştık. Paradox hırsız ihbar sistemlerindeki öncü teknolojimiz olan video doğrulama sistemi üzerine olan yapılanmamız ile standart bir alarm sistemi algısını, AKILLI ALARM ve DOĞRU alarm olarak fuar ziyaretçilerine CANLI ve çalışır DEMO sistemlerimiz ile başarılı bir şekilde tanıttık.

Paradox HD/78 Quad işlemci Kameralı Pır dedektörü üzerinden oluşan alarmların Video’larının anlık bildirim olarak INSITE GOLD Mobil uygulaması ile alınmasını, ayrıca akıllı telefonumuz ile istendiği anda istendiği zamanda istendiği yerden korunan alanların izlenmesini birlikte uygulayarak inceledik. Ayrıca tüm Paradox Haberleşme ürünleri ile çalışan  INSITE GOLD Mobil uygulaması ile anlık kurma, açma, kapama, alarm, disalarm bilgilerinin alımı, PGM aktivasyonu, giriş kontrol entegrasyonu gibi özellikler ziyaretçilerimizin büyük beğeni ve ilgisini çekti.

DCODE 2MP ve 4MP IP kameralar ve 4K-NVR’lar ile oluşturduğumuz kaliteli ürün konseptini ve HDD kullanımında 4 kat tasarruf sağlayan ULTRA serilerimizin yarattığı rekabet avantajlarını sizlerle paylaşma fırsatı bulduk. 

Avtech TVI ürün grubunda Taiwan malı patentli kasa ve piyasa muadillerine göre fiziki görünüm, kayıt ve gösterimdeki Realtime farkımızı canlı ve görsel demolar ile ziyaretçilerimizin bilgi ve beğenisine sunduk.

Hizmet anlayışımız ve sektör geçmişimiz hakkında yapılan olumlu ve övgü dolu değerledirmeler ve yapıcı eleştiri ve paylaşımları için standımızı ziyaret eden tüm İş ortaklarımızaTEŞEKKÜRLERİMİZİ sunarız…

Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.1 2 3 4 5 ...11 


Google+ Facebook Twitter Yotube Linkedin Blogger

Anasayfa  |  Kurumsal  |  Ürünler  |  Destek  |  Eğitim  |  İnsan Kaynakları  İletişim
Paradox
JVC
AVTECH

KDT

Tüm Hakları Saklıdır. Copyright 2010 Videofon Güvenlik Teknolojileri A.Ş.
Tel.: 212 320 85 60 | info@videofon.com.tr
Videofon Güvenlik  Üyesidir.